Home > O nas…

uzywane.com, portal najlepszych okazji


uzywane.com to więcej niż tylko strona z ogłoszeniami. To zaawansowany mechanizm szukający umożliwiający Ci wyszukiwanie ogłoszeń na stronach internetowych każdego rodzaju. Oznacza to, że nie musisz już marnować długich godzin na przeszukiwanie niezliczonych stron internetowych: od teraz możesz sprawdzić ponad 40 milionów ogłoszeń w jednym miejscu.


Funkcja wielokrotnego szukania na uzywane.com

Kiedy szukasz ogłoszenia na uzywane.com, nasz mechanizm wyszukujący lokalizuje najlepsze oferty spełniające Twoje kryteria, na największych stronach ogłoszeniowych w Polsce: Sprzedajemy, ebay, olx, lento, gumtree, gratka, Allegro.


Funkcja ta umożliwia Ci znalezienie najlepszych ofert bez konieczności sprawdzania wielu stron. Oszczędzasz więc swój cenny czas!

Rozpocznij wyszukiwanie a uzywane.com zajmie się resztą


Utwórz powiadomienie i nie przegap żadnego ogłoszenia

Dla konkretnego wyszukiwania uzywane.com umożliwia Ci stworzenie powiadomień. W tej samej chwili, kiedy szukany przez Ciebie produkt pojawi się w internecie, zostaniesz powiadomiony o tym wiadomością email!


Publikuj ogłoszenie za pomocą 2 kliknięć

uzywane.com pozwala Ci sprzedawać lepiej i szybciej. Z blisko 1,6 miliona unikalnych odwiedzin na miesiąc, jest to najlepsza platforma dla Twoich ogłoszeń.

Aplikacja dla iPhone: siła uzywane.com w Twojej kieszeni

Odkryj wszystkie zalety uzywane.com w swoim smartfonie

Z aplikacją mobilną uzywane.com już nigdy nie przegapisz żadnej okazji!

uzywane.com umożliwia więcej…

Innowacje i usługi są sednem uzywane.com

Wyszukuj efektywniej, przeglądając ponad 40 milionów ogłoszeń na jednej stronie internetowej

Sprzedawanie stało się szybsze i prostsze:


uzywane.com, portal najlepszych okazji

Miesięczny ruch na uzywane.com to ponad 1.6 milionów odwiedzających, co sprawia, że jest to idealne miejsce do publikacji Twoich ogłoszeń.


uzywane.com dostarcza dla ponad 25.000 użytkowników każdego miesiąca platformę ułatwiającą transakcje kupna i sprzedaży


Algorytmy wyszukiwania uzywane.com wyszukują najlepsze oferty spośród 40 ogłoszeń pojawiających się na stronach w całej Polsce.


uzywane.com, rewolucja na rynku rzeczy używanych.


DOŚWIADCZENIE MIĘDZYNARODOWE

Uzywane.com jest częścią międzynarodowej grupy. Od czasu, kiedy pierwsze platforma została otwarta, grupa ta nie przestaje rosnąć. Jesteśmy obecni w wielu krajach Europy, np. we Francji jako site-annonce.fr. Z kilkoma milionami odwiedzin każdego miesiąca na całym świecie, nasze strony stały się rozpoznawalne na rynku produktów z drugiej ręki - w Hiszpanii posiadamy stronę compra-venta.es. Nie zapominamy o mniejszych krajach - one także mają swoje platformy, dostosowane do specyficznych potrzeb rynku - w Belgii jest to site-annonce.be, a w Irlandii for-sale.ie. Nasz cel jest jasny od samego początku: oferować naszym użytkownikom najlepsze oferty dzięki wydajnemu i łatwemu w użyciu silnikowi wyszukującemu. Gdziekolwiek znajdziesz się we Włoszech, możesz skorzystać z in-vendita.it zaś w Niemczech z gebraucht-kaufen.de. Ostatnio nasz grupa zaczęła marzyć o wyjściu poza Europę i w taki sposób obecni jesteśmy w Indiach z for-sale.in, USA z used.forsale oraz w Brazylii z usadobrasil.com.br. Ta międzynarodowa obecnośc pozwala nam stale rozwijać narzędzia, których możesz używać na naszych stronach. Co więcej, pomaga nam to także uzyskać lepiej dopasowane wyniki, gdy szukasz czegoś na naszej stronie.